Városi fizikaverseny - 1. hely!

Darázs Alexander diákunk I. helyezést ért el a 7. osztályosok városi fizikaversenyén.

A Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskolában
az idei tanévben is megrendezték a
HETEDIK OSZTÁLYOSOK VÁROSI FIZIKAVERSENYÉT.

A verseny legfőbb célja, hogy tanítványaink lehetőséget kapjanak az elméleti ismereteik gyakorlatban történő alkalmazására.

Idén Darázs Alexander és Pinczés Imre Ádám indult a megmérettetésen, Alex az 1. Ádám az 5. helyen végzett.

Gratulálok a "kis fizikusoknak"!

Borsos György
felkészítő szaktanár

Ideiglenes felvételi lista

A 2020/2021-es tanévre felvételt nyert tanulók:

A felvételi döntésről a szülőket és tanulókat írásban is értesítjük.

Szóbeli felvételi

Tisztelt Szülő! Kedves Jelentkező Diák!

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók szóbeli meghallgatását 2020. február 20. (csütörtök), február 27. (csütörtök), március 4. (szerda) és március 6. (péntek) napokon 14.00 órától tartjuk.

A pontos időpontról az értesítést a megadott elérhetőségeken küldjük meg Önöknek.

részletes tájékoztató

11.hét (2020. március 09-13.)