Comenius Zenei Műhely

2008. szeptemberében kezdődött el történetünk maroknyi résztvevővel. Az első év során lassan körvonalazódni kezdett, hogy kik lesznek azok - a folyamatosan változó és cserélődő legénységből –, akikre hosszabb távon is lehet számítani. Így alakult ki a mai törzsgárda elődje. Néhány fokozatosan lemorzsolódó tag mindig akadt, néhány új arc mindig beköszönt a „Zeneműhelyre” az idő előrehaladtával. 2011-ben először búcsúztunk olyanoktól, akik azért nem voltak velünk a következő évben, mert elballagtak iskolánkból. 2012-ben ez újra megismétlődött, idén pedig azok is kirepülnek, akik a legfiatalabbként voltak még ott a megalakulás idején. Különböző zenei ízlésvilágok és stílusok keverednek a CZM munkájában. A death metaltól a gospelig, raptől a punkig, poptól a klasszikus zenéig a legkülönfélébb zenei hatások értek minket, mindenki követi a maga útját, azonban ez az út helyenként összeér, és a különböző zenei ízlésvilággal rendelkező emberek – legyen szó diákról vagy tanárról – mind adnak magukból valamit, amitől ez a fúzió életképessé válik. Nem a stílus számít. Az együttzenélés öröme, a nyitottság, egymás munkájának megbecsülése és a kölcsönös tisztelet az, ami egy közösséggé kovácsol minket. Munkáink meghallgathatók/megtekinthetők YouTube-csatornánkon. Bármiféle építő jellegű hozzászólást, kritikát, megjegyzést, tetszésnyilvánítást szívesen veszünk. Jó szórakozást kíván a CZM legénysége!

Felvételi

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók

felvételi jegyzéke

18. hét (2018. április 30. - május 04.)

Étkezési térítési díjak 2018. február 05-től: