Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

„Day at the Comuseum”

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny -3. hely

Open Curtain Drámafesztivál - 1. hely

2018. november 22-én iskolánk hatodik évfolyamos tanulói részt vettek az Open Curtain elnevezésű, országos, angol nyelvű drámaversenyen.

OPEN SPEECH COMPETITION

Első lett diákunk a két tanítási nyelvű iskolák versenyén!

Kézmosás Világnapja

A Comenius Iskola apraja-nagyja megismerkedhetett a megfelelő kézmosási technikával és tájékozódhattak e mindennapi tevékenység fontosságáról a tanórák között.

Dobogón a Balatonalmádi Magyar-Angol Kéttannyelvű Iskolában

A Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumban nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy diákjaink rendszeresen vegyenek részt angol nyelvi versenyeken.

Szalagavató

November 10.-én került megrendezésre a végzősök szalagavató ünnepsége. Az eseménynek a Hotel Magyar Király elegáns kupolaterme adott otthont.

Kalandozásaink Ausztriában

Idén ősszel új vizekre eveztek diákjaink, ezúttal a Salza folyót meghódítva egy októberi hosszú hétvégén.

Városi fizikaverseny - 1. hely!

Darázs Alexander diákunk I. helyezést ért el a 7. osztályosok városi fizikaversenyén.

A Comenius sikere a Hyperión Országos Tanulmányi Versenyen

Rapi Kitti Krisztina 9. évfolyamos diákunk 6. helyezést ért el a görög-római kultúra témakörében rendezett verseny országos döntőjében, ókori blogger kategóriában