Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Érettségi 2018

18 érettségiző, 25 jeles emeltszintű érettségi, 6 általános érettségi dicséret, 18 boldog, angolul felsőfokon beszélő fiatal.

Városi fizikaverseny - 1. hely!

Darázs Alexander osztáyos diákunk I. helyezést ért el a 7. osztályosok városi fizikaversenyén.

A Comenius sikere a Hyperión Országos Tanulmányi Versenyen

Rapi Kitti Krisztina 9. évfolyamos diákunk 6. helyezést ért el a görög-római kultúra témakörében rendezett verseny országos döntőjében, ókori blogger kategóriában

Földön, vízen, levegőben Bovecben, Szlovéniában.

Idén is nagy sikert aratott iskolánk vadvízi tábora. 8-11. évfolyamos diákjaink földön, vízen, levegőben is bizonyíthatták bátorságukat és kitartásukat Bovecben, Szlovéniában.

Ballagás - 2018.

Május 5-én szombaton tartottuk a végzőseink ballagását.

Újabb angol nyelvi verseny siker

Öttusában Tamás József tanulónk indul az ifi olimpián!

A portugáliai Caldas da Rainhában zajló ifjúsági öttusa-világbajnokságon a fiúk egyéni versenyében Tamás József ötödik lett, eredményével kvalifikálta magát az októberi, Buenos Aires-i ifjúsági olimpiára.

BBC International Public Speaking

Iskolánkat 5. éve kérik fel a BBC angol nyelvű szónokverseny regionális döntőjének lebonyolítására.

Arattunk a FOX-on!

Február 27-én került megrendezésre a FOX Competition országos angol nyelvi verseny.

Részlet a TV2 Mokka című műsorából

Beszélgetés a fiatalok egészségvédelméről.