Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Ballagás 2019.

Az utolsó percig reméltük, hogy talán szerencsénk lesz, és arra a két órára eláll az eső. Nem így történt.. De mikor megérkeztünk a szépen feldíszített iskolába, a nekünk előkészített terembe, és hirtelen a figyelem középpontjában találtuk magunkat, elmúlt a csalódottságunk.

Részletek

Első lett diákunk a Munkácsy Mihály Általános Iskola szóbeli angol nyelvi versenyén!

ELC angol nyelvi verseny

Április 10.-én került megrendezésre az MM Publications országos angol nyelvi versenye, az ELC.

Részletek

Jedlik-Krúdy két tanítási nyelvű iskolák versenye

2019. április 12-én került sor a Jedlik-Krúdy két tanítási nyelvű iskolák angol és német nyelvi versenyére Győrben.

Day at the Comuseum 2019

Harmadik alkalommal került megrendezésre a Day at the Comuseum angol háziversenyünk.

Részletek

Ismét szép siker a FOX versenyen!

Tóth Viktória 10. osztályos diákunk a kiemelkedő 3. helyezést szerezte meg

Izgalmas szombat

Két nagyszabású középiskolai versenynek is otthont adott ezen a hétvégén a Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium.

Megyei angol verseny - Darázs Alexander 1. hely

A Székesfehérvári István Király Általános Iskola a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskolával együttműködve az idén is megrendezte Megyei angol – német nyelvi versenyét, melyre 8. osztályos tanulók jelentkezését várták.

Dobogón a Balatonalmádi Magyar-Angol Kéttannyelvű Iskolában

A Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumban nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy diákjaink rendszeresen vegyenek részt angol nyelvi versenyeken.

Odüsszeia-projekt

Beszámoló az Atlantisz-program keretében megvalósult Odüsszeia-projektről.