Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Tömegsport - Jégre fel!

Open Curtain Dráma Fesztiválon ezüst minősítés

Iskolánk hatodik osztályos diákjai november 23-án Budapesten részt vettek a Cziffra György Kulturális Központban megrendezésre kerülő Open Curtain Dráma Fesztiválon.

Márton nap - „Márton Search”

Iskolánk az idei tanévben november 10-én, játékos, kreatív módon emlékezett meg Szent Márton napjáról.

Bodajk - Gaja völgyi kirándulás

Nagy Olvasásámánia - Berey Dalma 1. hely!

Iskolánk 5. évfolyamos tanulója, Berey Dalma 1. helyezést ért el a Vörösmarty Mihály Gyermekkönyvtár Nagy Olvasásámánia pályázatán.

Halloween a Koppány utcában

Csapat Bronzérem

A Városi asztalitenisz bajnokságon Tamás Lóránt, Tóth Benedek és Vitéz- Móré Gergő tanulónk csapatban bronzérmet szerzett!

Német szövegértési verseny

Iskolánkban kiemelt figyelmet fordítunk az idegen nyelvek oktatására, ezért idén is megtartjuk a népszerű német szövegértési versenyünket.

Tihanyi tábor

Iskolánk diákjai egy felejthetetlen táborozáson vettek részt a tihanyi Levendula Erdei Iskolában.

Comenius Színkör - újabb siker

A Comenius Színkör a Mi Ginánk c. színdarabjának újabb sikere - Pálmai Lilla a legjobb női főszereplő!