Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Szalagavató

November 10.-én került megrendezésre a végzősök szalagavató ünnepsége. Az eseménynek a Hotel Magyar Király elegáns kupolaterme adott otthont.

Dobogón a Balatonalmádi Magyar-Angol Kéttannyelvű Iskolában

A Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnáziumban nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy diákjaink rendszeresen vegyenek részt angol nyelvi versenyeken.

Kalandozásaink Ausztriában

Idén ősszel új vizekre eveztek diákjaink, ezúttal a Salza folyót meghódítva egy októberi hosszú hétvégén.

Kézmosás Világnapja

A Comenius Iskola apraja-nagyja megismerkedhetett a megfelelő kézmosási technikával és tájékozódhattak e mindennapi tevékenység fontosságáról a tanórák között.

Városi fizikaverseny - 1. hely!

Darázs Alexander diákunk I. helyezést ért el a 7. osztályosok városi fizikaversenyén.

A Comenius sikere a Hyperión Országos Tanulmányi Versenyen

Rapi Kitti Krisztina 9. évfolyamos diákunk 6. helyezést ért el a görög-római kultúra témakörében rendezett verseny országos döntőjében, ókori blogger kategóriában

Érettségi 2018

18 érettségiző, 25 jeles emeltszintű érettségi, 6 általános érettségi dicséret, 18 boldog, angolul felsőfokon beszélő fiatal.

Földön, vízen, levegőben Bovecben, Szlovéniában.

Idén is nagy sikert aratott iskolánk vadvízi tábora. 8-11. évfolyamos diákjaink földön, vízen, levegőben is bizonyíthatták bátorságukat és kitartásukat Bovecben, Szlovéniában.

Ballagás - 2018.

Május 5-én szombaton tartottuk a végzőseink ballagását.

Újabb angol nyelvi verseny siker