Szalagavató

November 10.-én került megrendezésre a végzősök szalagavató ünnepsége. Az eseménynek a Hotel Magyar Király elegáns kupolaterme adott otthont.

A lányok egységesen pezsgőszínű estélyit viseltek, de minden ruha egyedi darab volt. A fiúk fekete öltönyben feszítettek, fehér inggel és fekete csokornyakkendővel.

A műsort az est házigazdái: Tóth Zoltán és Orova Gréta nyitották meg. Ezt követte a 12. évfolyam angol keringője, melyet Király Zita tanított be. Ezt követően Kovács Marcell búcsúzott a végzősöktől frappáns beszédében. Majd Witzl Balázs igazgatóhelyettes mondta el ünnepi beszédét, és látta el hasznos útravalóval a végzősöket a tanév hátralévő részére. Az est legfontosabb része:  a szalagtűzés következett, amely néha kisebb kihívást jelentett Kórody Andrea és Horváth Viktória osztályfőnököknek, de persze rendben lezajlott. A végzősök búcsúbeszédét Szalai Emília és Suhaj Áron mondták el, felidézve az elmúlt évek emlékezetes pillanatait humoros és egyben megható beszédükben. Ezt egy meglepetés produkció követte, Baranyi Ágnes énekelte el Avi Kaplan Quarter Past Four című dalát Kórody Andrea zongora kíséretével. A megható pillanatok ezzel még nem értek véget, következett a gyerekkori képek vetítése. Ezt követte az elmaradhatatlan tanárparódia, ami jócskán megmozgatta a rekeszizmainkat. A műsort a végzősök modern táncprodukciója zárta, melynek koreográfiáját  Fónad-Hólik Éva álmodta és tanította be, s melyet vastaps jutalmazott.

A műsor után a végzősök koccintottak tanáraikkal, majd állófogadáson látták vendégül a meghívottakat. Az élvezetes estet az after party tette még emlékezetesebbé, ahol Jávor Sándor szolgáltatta a retró muzsikát.

Szeretettel várjuk a 8. évfolyamos tanulókat és szüleiket

2018. december 12. (szerda)
látogatható órák:

2019. január 15. (kedd)

< 2018 December >

Comenius Term 2018/19 (12+ változat)

48. hét (2018. november 26-30.)