Megyei angol verseny - Darázs Alexander 1. hely

A Székesfehérvári István Király Általános Iskola a Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskolával együttműködve az idén is megrendezte Megyei angol – német nyelvi versenyét, melyre 8. osztályos tanulók jelentkezését várták.

A versenyzők heti idegen nyelvi óraszámaik alapján két kategóriában indulhattak. A verseny egy órás nyelvtani és szövegértési teszt megoldásából állt. Iskolánkból az alábbi 8. osztályos tanulók vettek részt nagyon szép eredménnyel:

Bertalan Bence

Darázs Alexander

Kántor Viktória

Ódor Bianka

Palotai Jázmin

Tasnádi Emma

Törzsök Flóra

Közülük is I. helyezést ért el Darázs Alexander, valamint III. helyezést ért el Tasnádi Emma.

Dicséret illet minden iskolánkat képviselő diákot lelkesedéséért, nagyszerű teljesítményéért. Gratulálunk a helyezetteknek!

1. 02.05.

Szemes Zita