IV. Savaria Filmszemle - Baranyi Ági 2. hely

Savaria Filmszemle - neves zsűri, több száz beküldött film, profi alkotók, a megmérettetés, ahol Baranyi Ági Bárcsak című kisfilmje II. helyezést ért el!

Bárcsak mindenki ilyen lenne, mint Baranyi Ági, kinek alkotásait már országszerte láthatták, és értékelték is. Ez történt a legutóbbi kisfilmjével is, ami az idei évet egy Országos Középiskolai Filmszemle különdíjjal kezdte. Majd a Fejér megyei Diáknapokon is bemutatásra került a 'szakavatott' zsűri előtt... de ki is foglalkozik vele, amikor itt a Savaria Filmszemle, neves rendezőkkel, több száz beküldött filmmel, és profi alkotókkal. A Comenius Filmműhelyt Ági évek óta sikerrel képviseli, és már az előzsűrizés sikere is nagy dolog volt - de hogy kategóriájában II. helyezést ér el egy országos neves  filmszemlén, arra csak titkon számítottunk. De büszkén állíthatjuk, hogy a Bárcsak c. film méltó helyére került! Ági a következőképp osztotta meg érzelmeit a sikerről:

...mert számomra még mindig felfoghatatlan ^^

Zsűritagok: András Ferenc, Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, Koltay Gábor, Balázs Béla-díjas filmrendező és Halmy György filmrendező

Díjak átadói: Révész Máriusz kormánybiztos, dr. Kollarik Tamás, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsának tagja, Koczka Tibor alpolgármester és Rudolf Péter színművész

A mű:

Hát alkossunk tovább!