Ismét szép siker a FOX versenyen!

Tóth Viktória 10. osztályos diákunk a kiemelkedő 3. helyezést szerezte meg

2001 óta rendezik meg a nemzetközi FOX angol nyelvi versenyt, melyen ebben az évben is több diákunk vett részt. Minden korcsoportban egy-egy angol nyelvű könyvet kellett előzetesen elolvasni. A versenyzőknek korcsoportonként 30-30 darab feleletválasztós kérdésre kellett válaszolni, fokozatosan növekvő nehézséggel. A feladatok az angol nyelv különböző területeit ölelték fel, szókincs, nyelvtan, kiejtés, kifejezések, az angol és az amerikai kultúra, és természetesen a kategóriához tartozó olvasmánnyal kapcsolatos kérdések.

Kategóriánként közel 400 résztvevője volt a versenynek, amin iskolánk tanulói közül a legjobban Benjamin Alexa 6. osztályos tanulónk 5. helyezést, Nagy Boglárka 10. osztályos tanuló 5. helyezést, Tóth Viktória szintén 10. osztályos diákunk a kiemelkedő 3. helyezést szerezte meg így ő a versenyzés élményén túl egy Trust virtuális szemüveg boldog tulajdonosa lett. Gratulálunk a többieknek is, akik szintén szépen helyt álltak a versenyen.

Felkészítő tanárok: Cseh Ildikó és Farkas Livija

Ideiglenes felvételi lista

A 2020/2021-es tanévre felvételt nyert tanulók:

A felvételi döntésről a szülőket és tanulókat írásban is értesítjük.

Szóbeli felvételi

Tisztelt Szülő! Kedves Jelentkező Diák!

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók szóbeli meghallgatását 2020. február 20. (csütörtök), február 27. (csütörtök), március 4. (szerda) és március 6. (péntek) napokon 14.00 órától tartjuk.

A pontos időpontról az értesítést a megadott elérhetőségeken küldjük meg Önöknek.

részletes tájékoztató

11.hét (2020. március 09-13.)