Föld alatti földrajzóra

A Comenius diákjai Magyarország leghosszabb barlangjában, a Buda alatt húzódó, több mint 30 kilométer hosszú Pál-völgyi-labirintusrendszerben vettek részt egy 6,4 km-es túrán.

Adrenalinban nem volt hiány, miközben négykézláb vagy hason kúszva közlekedve, egymást segítve sikeresen teljesítették a kihívást a fiatalok. Pihenésképp a túravezető barlangkutató a hegység és barlang keletkezéséről, különböző ásványkiválásokról, ősmaradványokról mesélt.
"A felejthetetlen élmények közben észrevétlen is bővültek a gyerekek geológiai ismeretei és tervezzük rendszeresíteni iskolánkban a sportélménnyel társult rendhagyó földrajzórákat." - fogalmazott Dorner Szilvia, a Comenius tanára.

A képek pedig önmagukért beszélnek...

Ideiglenes felvételi lista

A 2020/2021-es tanévre felvételt nyert tanulók:

A felvételi döntésről a szülőket és tanulókat írásban is értesítjük.

Szóbeli felvételi

Tisztelt Szülő! Kedves Jelentkező Diák!

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók szóbeli meghallgatását 2020. február 20. (csütörtök), február 27. (csütörtök), március 4. (szerda) és március 6. (péntek) napokon 14.00 órától tartjuk.

A pontos időpontról az értesítést a megadott elérhetőségeken küldjük meg Önöknek.

részletes tájékoztató

11.hét (2020. március 09-13.)