Első lett diákunk a Munkácsy Mihály Általános Iskola szóbeli angol nyelvi versenyén!

1. április 30-án került megrendezésre a Munkácsy Mihály Általános Iskolában a szóbeli angol nyelvi verseny, ahol a 7 és a 8. évfolyamból az alábbi tanulók vettek részt:

7.évfolyam:

Lévai Lili Zsófi

Felkészítő tanár:      Bereyné Lévai Marianna

8.évfolyam:

Darázs Alexander

Kazó Levente

Felkészítő tanár:      Horváth Viktória

Egy rövid elbeszélgetés után a diákoknak egy szituációs feladatot kellett eljátszaniuk egy társukkal. A zsűritagok, akik az  elbírálásban segítettek: Bácskai Zsuzsa, a London Style nyelviskola vezetője és Leah Mahner, a Zöldliget Általános Iskola (Velence) tanára.

A verseny I helyezettje lett:

Lévai Lili Zsófi (7.évfolyam)

Lévai Lili Zsófi  részt vehet a London Style nyelviskola által felajánlott angol nyelvi próbanyelvvizsgán C1 (felsőfokú) szinten, illetve elhozta a vándorkupát, amit jövő tavaszig, a következő versenyig őrizhet.

Gratulálunk a tanulóinknak és nagyon büszkék vagyunk rájuk.

Felvételi eredmény

A 2019/2020-as tanévre felvételt nyert tanulók:

A felvételi döntésről a szülőket és tanulókat írásban is értesítjük.

22. hét (2019. május 27-31.)