ELC angol nyelvi verseny

Április 10.-én került megrendezésre az MM Publications országos angol nyelvi versenye, az ELC.

A megmérettetés egyetlen 45 perces fordulóból áll, amit itt, a Comeniusban írhattak meg a jelentkezők.

A feladatlapok feleletválasztós kérdésből állnak, fokozatosan növekvő nehézséggel. A feladatok az angol nyelv különböző részeit ölelik fel, mint a szókincs, a nyelvtan, a kiejtés, a kifejezések, az angol és az amerikai kultúra, és egy adott olvasmánnyal kapcsolatos kérdések. A jelentkezőknek még a verseny kezdete előtt kellett elolvasni a megrendelt olvasmányt, hogy az azzal kapcsolatos kérdésekre helyes választ tudjanak adni.

Gustafson Maya 8. évfolyamos diákunk 445 versenyzőből a 9. helyen végzett Jupiter kategóriában.

Gratulálunk!

Horváth Viktória
munkaközösség vezető

Ideiglenes felvételi lista

A 2020/2021-es tanévre felvételt nyert tanulók:

A felvételi döntésről a szülőket és tanulókat írásban is értesítjük.

Szóbeli felvételi

Tisztelt Szülő! Kedves Jelentkező Diák!

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók szóbeli meghallgatását 2020. február 20. (csütörtök), február 27. (csütörtök), március 4. (szerda) és március 6. (péntek) napokon 14.00 órától tartjuk.

A pontos időpontról az értesítést a megadott elérhetőségeken küldjük meg Önöknek.

részletes tájékoztató

11.hét (2020. március 09-13.)