Comenius English Day

2022. május 31.-én ismét megrendezésre kerül a Comenius English Day, azaz az angol tematikus nap.
A csapatok menetlevéllel felszerelkezve járták végig a különféle állomásokat, ahol színes programok várták őket.

Jeopardy online quiz – általános műveltség kvíz

kreatív szoba (ahol a brit koronát alkották meg) és a Platinum Jubilee tudáspróba állomás (ahol a királynő 70 éves uralkodásának tiszteletére írtunk ki feladatokat)

darts – egy angolszász sport a mozogni vágyóknak

Virgin Cocktail Room – alkoholmentes frissítőket készítettek a diákok társaiknak

Activity – brit hírességeket, nevezetességeket kellett elmutogatni

Cultural Awareness – azok a diákok, akik célnyelvi országban éltek, előadást tartottak társaiknak

ComRooms – játékos nyelvi feladatokat oldottak meg a diákok öt különböző állomáson

A gyerekek kellemesen és hasznosan töltötték a napot.

Horváth Viktória

angol munkaközösség vezető

Gimnáziumi beiratkozás

Tisztelt Szülők, Kedves Leendő Diákunk!

A felvételt nyert diákok intézményünkbe való személyes, jelenléti beiratkozására 2022. június 20, 27-28-án 8:00 és 15:00 között kerül sor.

A beiratkozásról minden tanulónak személyre szóló e-mailt írunk.

A beiratkozásra kérjük hozzák magukkal:

• diák személyi igazolványa,
  • diák lakcímkártyája,