Magyar Szörf Bajnokság - 2 diákunk BAJNOK

Kihirdetésre kerültek a 2020-as Magyar Szörf Bajnokság eredményei - Morvai Anna és Morvai Bálint is a kategóriagyőztesek között.

European School Sport Day®, ESSD

Szeptember 25-én tartottuk iskolánkban az Európai Diáksport Napját.

International Suit Up Day

Október 13.-án ismét „kiöltöztünk” az International Suit Up Day alkalmából.

Megérkeztek az új tankönyvek a Comeniusba!

Még három hétig tart a nyári szünidő, de iskolánk adminisztratív dolgozói már teljes gőzzel készülnek az új tanévre.

A FÖLD Napja - április 22.

A 30. magyar és az 50. világméretű jubileumát ünneplő Föld napja az idén különlegesen alakul.

Sebezhetőségünkre figyelmeztetett a koronavírussal a természet. Fél évszázada tudjuk, hogy mit kellene tennünk, mert a természet szolgáltatásai, a tiszta levegő, a tápdús talaj, a kiszámítható klíma nélkül nem élhetünk.

Ez az első digitális, önszerveződő, közösségépítő Föld napja, melynek idei kiemelt témája maradt a biológiai sokféleség megőrzése.

Föld alatti földrajzóra

A Comenius diákjai Magyarország leghosszabb barlangjában, a Buda alatt húzódó, több mint 30 kilométer hosszú Pál-völgyi-labirintusrendszerben vettek részt egy 6,4 km-es túrán.

Mikulás - 2020.

Idén is, bár kicsit rendhagyó módon (biztonságos távolságból), végzős diákjaink megajándékozták a fiatalabb tanulókat.

Darázs Alexander lett a Tópartiban a "Best Speaker"

2020. február 11.-én került megrendezésre a Tóparti Gimnázium angol nyelvű országismereti versenye.

1. hely, 3. hely és különdíj az országos angol nyelvű Ki Mit Tud?-on

2019. november 26.-án részt vettünk a pápai Petőfi Sándor Gimnázium országos angol nyelvű Ki Mit Tud? versenyén: a HBS Fest-en.

Elhoztuk a dobogót a megyei nyelvhasználati versenyről

Megyei angol-német nyelvi verseny szervezett az István Király Általános Iskola a Tóparti Gimnáziummal együtt a 8. osztályos tanulók részére.

MENÜVÁLASZTÁS

2021.02.08-12.

Február havi étlap

Rendelés módja: péntekenként 13:00-16:00 között a Koppány utcai portán, vagy a fenti linken online péntek 16:00 óráig. A menza befizetése a kiküldött számla alapján történik.

Hiányzás, betegség esetén a szülő 8:30-ig tudja lemondani a Koppány utcai portán (22/310-340 telefonszámon) a napi vagy a távolléttel érintett időszakra szóló étkezést, étkezéseket.

< 2021 Március >