Magántanulók

Iskolánk magántanuló diákjaink számára távoktatás keretében biztosítja a magyarországi - két tanítási nyelvű - bizonyítvány megszerzését. E képzésre azon diákok jelentkezését várjuk, akik ideiglenesen vagy tartósan külföldön élnek, járnak angol tanítási nyelvű iskolába.
Az internet lehetőségeit kihasználva egyeztetünk év közben és a tanév végén kéthetes konzultációkat tartunk, melyen lehetőség van a tananyag személyes átismétlésére, a felmerült kérdések megbeszélésére, a tananyag gyakorlati elsajátítására. A tanévet osztályozó vizsgával zárjuk.

FELVÉTELI MEGTEKINTÉS

A felvételi vizsgadolgozatokat 2023. január 31. (kedd) 10:30-16.00 között a Székesfehérvár, Koppány u. 2/a, igazgatóhelyettesi irodában lehet megtekinteni.

A megtekintésre jogosult személy (a vizsgázó, szülője vagy testvére, illetve írásbeli meghatalmazott) a dolgozatokról fényképet készíthet.

A megtekintés alkalmával adjuk át az értékelő lapot, amelynek másolatát csatolni kell a felvételi ’Jelentkezési lap’-(ok)hoz.

A dolgozatok javítókulcsait megtalálhatják az Oktatási Hivatal honlapján (www.oktatas.hu) https://www.oktatas.hu/kozneveles/kozepfoku_felveteli_eljaras/kozponti_feladatsorok linken, de kinyomtatva itt is rendelkezésre állnak.

Ha észrevétele van a javítással kapcsolatban, akkor 2023. február 3. péntek 16.00 óráig a gimnázium titkárságát kell felkeresnie (az értékelő lapot is hozza magával).

NYÍLT NAPOK, NYÍLT ÓRÁK

Szeretettel várjuk iskolánk gimnáziuma iránt érdeklődő diákokat és szülőket az iskola nyílt napjain:

2023. január 17. kedd - Koppány utcai épületünkben, ahol a 9. négy évfolyamos és a 9. nyelvi előkészítő gimnáziumi képzésbe pillanthatnak be az érdeklődők.

2023. január 25. szerda - Koppány utcai épületünkben, ahol a 9. négy évfolyamos és a 9. nyelvi előkészítő gimnáziumi képzésbe pillanthatnak be az érdeklődők.

2023. február 02. csütörtök - Vértanú utcai épületünkben, ahol a 11. és 12. évfolyam órái tekinthetők meg.

Mindegyik alkalommal 8:00-8:30 között szülői tájékoztatóra kerül sor, majd utána látogathatók a tanórák az órarend alapján.

A részvétel regisztrációhoz kötött, kérjük, hogy az alábbi linken jelezze részvételi szándékát:

REGISZTRÁCIÓ

ECL Vizsgahely

Extra tanulmányi csomag

JELENTKEZÉSI LAP

A középszintű és az emelt szintű érettségi jeles teljesítése érdekében a tanuló és a szülő a 11. és a 12. évfolyamokon a tanulmányokat jelentős mértékben segítő tanulmányi csomagot választhat.

A csoport létszáma 4-8 fő.

A képzési időszak október első hetétől április utolsó hetéig tart.

A foglalkozások a koradélutáni időszakban kerülnek megtartásra, a 6-7-8. órában.

A tanulók évfolyamonként több tanulmányi csoport munkájában is részt vehetnek.
A csoport létszáma maximum 8 fő.

A tanulmányi csomagok óradíja 2.400.-Ft/óra,
a szülővel megkötendő szerződés keretében.

A jelentkezés a honlapon keresztül történik, érkezési sorrendben kerülnek a tanulók rögzítésre.

A jelentkezési határidő 2022. szeptember 19. hétfő

A Comeniusban tanuló fiatalok a fenti határidőig elsőbbséget élveznek :-)

A csoporthoz csatlakozni október 1. után nem lehet, csak igazgatói engedéllyel.

Örömmel várjuk a tanulni vágyó fiatalok jelentkezését!

< 2023 Február >