TANÓRÁN KÍVÜL

Kedves Érdeklődő!

Iskolánkban a tanítási idő után a diákok önfejlesztő szakkörök, műhelyek és egyéb szabadidős tevékenységből választhatnak.

A Comenius Filmműhely
A Comenius Zenei Műhely
A Comenius Színkör

mellett

makett, dioráma szakkörre
rajz, fotó szakkörre
falmászó körre
túra szakkörre
Szabad Ötletek Jegyzékére

ülhetnek be, mehetnek el, vehetnek részt.

De csak úgy saját szórakozásukra vagy egymás mentorálása végett, érdekees ismeretek átadása okán is itt maradhatnak.

Szóbeli felvételi

Tisztelt Szülő! Kedves Jelentkező Diák!

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók szóbeli meghallgatását 2024.03.08-án (pénteken) 13.30 órától tartjuk.

Vizsga részei:

• angol nyelvű szintfelmérő feladatlap kitöltése
  • magyar nyelvű kötetlen beszélgetés
  • angol nyelvtudás felmérésére egy mindennapi témájú (család, sport, hobbi,) beszélgetés

Kérjük, az alábbi dokumentumokat (amennyiben rendelkezik vele) tájékoztató jelleggel hozza magával:

• nyelvvizsga bizonyítvány, vagy eredmény
  • sport eredmény
  • személyi igazolvány/útlevél
  • központi írásbeli eredményrögzítő lap

A pontos részleteket a felvételi során megadott értesítési e-mail címre küldjük.
Amennyiben kérdésük van a szóbeli felvételivel kapcsolatban, kérem keressék Kis Franciska iskolatitkárt a 22/512-130, vagy 30/6-888-333 telefonszámokon, vagy a
kettannyelvu@comenius.hu e-mail címen.

Köszönjük, hogy iskolánkat választotta!

Szeretettel várjuk Önöket a személyes találkozón!

ISKOLA BEMUTATÓ

Tisztelt Szülők! Kedves érdeklődő diák!

Azoknak a családoknak, akik nem tudtak részt venni a november 27-i nyilt napon, lehetőséget biztosítunk arra, hogy egy előre egyeztetett napon meglátogassák iskolánkat, ahol egy beszélgetés alkalmával bemutatjuk az intézményt, válaszolunk a kérdéseikre, egy-egy tanórát is meglátogathatnak és beszélgethetnek a diákjainkkal, pedagógusainkkal.
Kérjük, ezzel kapcsolatban keressék Kis Franciska iskolatitkárt a 30/6888-333-as telefonszámon.
Szeretettel várjuk Önöket!

Felvételi tájékoztató

Felvételi tájékoztató a Comenius Gimnáziumba jelentkező tanulók részére

JELENTKEZÉSI LAP

2024. január 15-19.

Rendelés módja: péntekenként 14:00 óráig a Koppány utcai portán, vagy online péntek 15:00 óráig. A menza befizetése a kiküldött számla alapján történik.

Hiányzás, betegség esetén a szülő 8:30-ig tudja lemondani a Koppány utcai portán (22/310-340 telefonszámon) a napi vagy a távolléttel érintett időszakra szóló étkezést, étkezéseket.

< 2024 Március >

ECL Vizsgahely