Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Ballagás - 2022

Április 30-án, szombaton tartottuk a végzőseink ballagását.

MTA Alumni előadássorozat - 2021.11.22.

Dr. Vicsi Klára DSc habil "A beszéd rejtett rétegeinek feltárása mesterségesi intelligenciával" című előadást hallgathatják meg tanulóink.

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Karácsonyi üdvözlet

MAGYAR DIÁKSPORT NAPJA - 2021

Vendégek, szakedző, élsportolók tartottak előadásokat, sportági bemutatókat és rövidített edzéseket 2021.09.24-én pénteken, a Magyar Diáksport Napján.

Angol verseny Győrben

Baksa/Jedlik/Krúdy - a nyugat-magyarországi két tanítási nyelvű iskolák versenye

A Víz Világnapja

"Kezdetben volt a víz, a vízből lett minden, és minden a vízbe tér vissza." /Thalész, ie.VII.sz./

Kosárlabda diákolimpia

A B33 kosárlabda diákolimpia V-VI. korcsoportjában a pécsi területi döntőn továbbjutott csapatunk a regionális döntőbe.

St Patrick's Day 2022

Brillíroztunk a HBS Fest-en

A Pápai Petőfi Sándor Gimnázium idén ismét megrendezte az országos angol nyelvi KI MIT TUD?-ot, azaz a HBS Fest-et (Hungarian Bilingual School Fest).