Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

HBS Fest

Ismét részt vettünk, és hoztuk a jó formánkat a HBS Festen / We came, we saw, we conquered on the HBS Fest – once again

Thanksgiving - Hálaadás 2022

Diákjainkkal ebben a tanévben - az amerikai hagyományhoz igazodva a hónap negyedik csütörtökén – november 24-én tartottuk a Hálaadás/Thanksgiving ünnepét.  According to the American tradition, Thanksgiving was celebrated with our students on the fourth Thursday, 24th of November this year.

Lett egy kempó világbajnokunk! / We have a kempo world champion!

Pronounciation Contest / Szépkiejtési verseny

A Tóparti Gimnázium által szervezett angol nyelvű szépkiejtési versenyre két kíváló diákunkat neveztük a 8. évfolyamból: Nagy-Bertók Hannát és Hegedűs Larisszát.
Hanna az előkelő harmadik helyezést érte el.
Gratulálunk!
Two excellent students of our school took part in the Pronounciation Contest organised by Tóparti Grammar School: Hanna Nagy-Bertók and Larissza Hegedűs.
Hanna came third in the competition. Congratulations!

Academic English tanfolyam

Külföldi egyetemre szeretnél jelentkezni?

Tanulmányi csomag (7-10. évfolyam)

A tanulmányok elmélyítése és az emelt szintű érettségi jeles teljesítése érdekében a tanuló és a szülő a 7-10. évfolyamokon a tanulmányokat jelentős mértékben segítő tanulmányi csomagot választhat.

Extra tanulmányi csomag (11-12. évfolyam)

A középszintű és az emelt szintű érettségi jeles teljesítése érdekében a tanuló és a szülő a 11. és a 12. évfolyamokon a tanulmányokat jelentős mértékben segítő tanulmányi csomagot választhat.

Börtönszínház / Prison Theatre

Különleges élményben lehetett része azoknak a 10. osztályos diákoknak, akik október 6.-án meghívást kaptak a baracskai BV intézetbe.

Those 10th graders who had been invited to the correctional facility in Baracska could have a special experience.

Vieni a studiare ti aspettiamo!

Olasz középfokú nyelvvizsgára és emeltszintű érettségire felkészítő tanfolyam iskolánkban!

Évindító kisfilm

Felkerült az iskola Youtube csatornájára az évindító kisfilm, mellyel a pedagógusok kedveskedtek az új tanévet kezdő diákoknak :-)

lejátszás - Comenius 2022/23