Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

Atlantisz 2024. Shakespeare: Rómeó és Júlia

Új tanév, új kihívás az Atlantisz program keretein belül a színkör számára: a 2023-2024-es tanévben Shakespeare Rómeó és Júlia című tragédiája került terítékre.

SAINT PATRICK’S DAY/ Szent Patrik nap

03. 18.-án rendeztük meg az ír kulturális örökséget és az írek védőszentjét ünneplő programot, melyet ismét fesztivál hangulatban töltöttünk. / We had a festival celebrating the patron saint of Ireland and Irish cultural heritage on 18 March 2024.

Fair play kupa / Fair play cup 2024

A Fair play kupán gimis csapaunk 3 meccsből 2-őt megnyert, így csoport másodikként tovább jutva játszhatott a bronzéremért. És nyert :-)! / In the Fair play cup, our high school team won 2 out of 3 games, so it was able to play for the bronze medal as the second in the group. And he won :-)!

Christmas Party

A tradicionális osztálykarácsonyok után az évfolyamok vegyülve, különböző fakultatív programokon vehettek részt. / After the traditional class Christmas, the year groups mixed together to take part in a variety of optional activities.

Rendhagyó testnevelés órák / Extraordinary P.E. classes

Iskolánkban törekszünk arra, hogy diákjaink minél több területen próbálhassák ki magukat. / At our school, we strive for our students to try themselves in as many fields as possible.

Szalagavató 2023

2023. november 17-én, pénteken tartotta szalagavató ünnepségét végzős évfolyamunk a Mercure Hotel Magyar Király rendezvénytermében. / Our seniors held their prom in the event hall of Hotel Mercure Hungarian King on 17 November 2023.

Suit Up 2023 - öltözz elegánsan

Október 13.-án „kiöltöztünk” a nemzetközi Suit Up Day alkalmából. / On 13th October we suited up!

HBS FEST 2023

A Pápai Petőfi Sándor Gimnázium idén is megrendezte a HBSFEST-et, azaz a két tanítási nyelvű iskolák országos kulturális Ki mit tud?-ját. / Petőfi Sándor Secondary Grammar School from Pápa has again organised the HBSFEST, the cultural talent show for the bilingual schools in Hungary.

Halloween 2023

2023. október 27-én délután 5 órától egy posztapokaliptikus világba hívtuk 10-12. évfolyamos diákjainkat az ezévi Halloweenre. / On 27 October 2023 our 10-12 graders were invited to a post-apocaliptic world at this year’s Hallowe’en.

Részletek

Izgalmas pillanatok egy hajóban evezve / Exciting moments rowing in the same boat

Izgalmas pillanatok egy hajóban evezve  / Exciting moments rowing in the same boat

A 18. Székesfehérvári Sárkányhajó Fesztiválon a Comenius Iskola szép számmal képviseltette magát. / The Comenius School attended the 18th Dragon Boat Festival in Székesfehérvár, with a large number of participants.