Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

1. hely, 3. hely és különdíj az országos angol nyelvű Ki Mit Tud?-on

2019. november 26.-án részt vettünk a pápai Petőfi Sándor Gimnázium országos angol nyelvű Ki Mit Tud? versenyén: a HBS Fest-en.

Halloween 2019

Október utolsó tanítási napján mindkét épületünkben halloweeni programokat tartottunk.

Részletek

Kettős Comeniusos győzelem az első Fehérvári Ifjúsági Xtreme Akadályfutó Versenyen – a Fixatlonon

Day at the Comuseum 2019

Harmadik alkalommal került megrendezésre a Day at the Comuseum angol háziversenyünk.

Részletek

Első lett diákunk a Munkácsy Mihály Általános Iskola szóbeli angol nyelvi versenyén!

Vicze Kata 9. Kny osztályos diákunk kiemelkedő sakk sikerei

November utolsó hétvégéje fontos és igencsak mozgalmas volt Vicze Kata 9.Kny osztályos diákunk számára.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny - hetedikeseink a legjobb fehérváriak

Iskolánk hetedikesei – tavalyi diáktársaik nyomdokaiba lépve - a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján 3. helyezést értek el.

Döntőbe jutott Morvai Anna

Részletek

„Nyisd ki a szemedet, és csökkentsd a szemetet!”

Iskolánk részt vesz a november 16-tól 24-ig tartó Európai hulladékcsökkentési hét programjában, melynek célja a környezettudatos szemléletmód kialakítása, szemléletformálás.

Kántor Viktória 9. évfolyamos tanulónk újabb karate aranya

Iskolánk 9. évfolyamos tanulója újabb aranyéremmel gazdagította éremkollekcióját a 2019. november 9-én, szombaton Pestszentimrén megrendezett Utánpótlás Magyar Bajnokságon.