Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium - VAKOK ÉS GYENGÉNLÁTÓK SZÁMÁRA
magyar   english

INGYENES FELOLVASÓ PROGRAM LETÖLTÉSE     Váltás a grafikus oldalra

FONTOS!

KEDVES LÁTOGATÓ!

Tájékoztatjuk Önt, hogy az intézmény a tevékenységét megszakítás nélkül folytatja, tovább működik.

A kialakult járványügyi helyzet miatt a személyes ügyfélfogadás bizonytalan ideig szünetel.

Az épületbe való belépés kizárólag az itt dolgozók részére biztosított,

Kérdéseiket, az ügyintézést a következő elérhetőségeken tudják megtenni:

Tanulmányi ügyintézés

Bankó Zsuzsanna

e-mail: info@comenius.hu)

Tűzeset, káreset bejelentése

Mentők             104
Tűzoltóság       105
Rendőrség       107
Segélykérés     112

Megértésüket köszönjük!

Föld alatti földrajzóra

A Comenius diákjai Magyarország leghosszabb barlangjában, a Buda alatt húzódó, több mint 30 kilométer hosszú Pál-völgyi-labirintusrendszerben vettek részt egy 6,4 km-es túrán.

Részletek

Darázs Alexander lett a Tópartiban a "Best Speaker"

2020. február 11.-én került megrendezésre a Tóparti Gimnázium angol nyelvű országismereti versenye.

1. hely, 3. hely és különdíj az országos angol nyelvű Ki Mit Tud?-on

2019. november 26.-án részt vettünk a pápai Petőfi Sándor Gimnázium országos angol nyelvű Ki Mit Tud? versenyén: a HBS Fest-en.

Részletek

Elhoztuk a dobogót a megyei nyelvhasználati versenyről

Megyei angol-német nyelvi verseny szervezett az István Király Általános Iskola a Tóparti Gimnáziummal együtt a 8. osztályos tanulók részére.

Részletek

Első lett diákunk a Munkácsy Mihály Általános Iskola szóbeli angol nyelvi versenyén!

Day at the Comuseum 2020

Tiringer Márk a thaiföldi Sákányhajó VB-n - 3 ezüst

Az eddigi legnagyobb és legmagasabb színvonalú vb-n a magyar junior csapat -köztük 10. éfolyamos tanulónkkal - három ezüstérmet szereztek.

Halloween 2019

Október utolsó tanítási napján mindkét épületünkben halloweeni programokat tartottunk.

Részletek

Kettős Comeniusos győzelem az első Fehérvári Ifjúsági Xtreme Akadályfutó Versenyen – a Fixatlonon