Kézmosás Világnapja

A Comenius Iskola apraja-nagyja megismerkedhetett a megfelelő kézmosási technikával és tájékozódhattak e mindennapi tevékenység fontosságáról a tanórák között.

A kicsik játékos formában, vetítéssel és olajos-fahéjas keverékkel színesítve gyakorolhatták az alapos tisztogatást: hideg vízzel, majd fokozatosan egyre melegebbel, majd szappan használatával. Ahogyan a képek is mutatják, hasznos, vidám ismeretszerzésben lehetett ismét részünk.

Eközben a Vértanú utcában egy teszt kitöltésére invitáltuk a nagyokat, amelyben a természettudományok terén szerzett ismereteiket kamatoztathatták a felsőbb éves diákjaink.

Málitsné Kocsis Gabriella
pedagógus

képgaléria

11.hét (2020. március 09-13.)

Rendelés módja: péntekenként 13:00-16:00 között a Koppány utcai portán. A menza befizetése a kiküldött számla alapján.