Kézmosás Világnapja

A Comenius Iskola apraja-nagyja megismerkedhetett a megfelelő kézmosási technikával és tájékozódhattak e mindennapi tevékenység fontosságáról a tanórák között.

A kicsik játékos formában, vetítéssel és olajos-fahéjas keverékkel színesítve gyakorolhatták az alapos tisztogatást: hideg vízzel, majd fokozatosan egyre melegebbel, majd szappan használatával. Ahogyan a képek is mutatják, hasznos, vidám ismeretszerzésben lehetett ismét részünk.

Eközben a Vértanú utcában egy teszt kitöltésére invitáltuk a nagyokat, amelyben a természettudományok terén szerzett ismereteiket kamatoztathatták a felsőbb éves diákjaink.

Málitsné Kocsis Gabriella
pedagógus

képgaléria

ECL Vizsgahely

Szeretettel várjuk a 8. évfolyamos tanulókat és szüleiket
  iskolánk nyitott tanóráira a Vértanú utcai épületünkbe:

2022. november 29. (kedd)
2022. december 1.
(csütörtök)

RÉSZLETEK

Extra tanulmányi csomag

JELENTKEZÉSI LAP

A középszintű és az emelt szintű érettségi jeles teljesítése érdekében a tanuló és a szülő a 11. és a 12. évfolyamokon a tanulmányokat jelentős mértékben segítő tanulmányi csomagot választhat.

A csoport létszáma 4-8 fő.

A képzési időszak október első hetétől április utolsó hetéig tart.

A foglalkozások a koradélutáni időszakban kerülnek megtartásra, a 6-7-8. órában.

A tanulók évfolyamonként több tanulmányi csoport munkájában is részt vehetnek.
A csoport létszáma maximum 8 fő.

A tanulmányi csomagok óradíja 2.400.-Ft/óra,
a szülővel megkötendő szerződés keretében.

A jelentkezés a honlapon keresztül történik, érkezési sorrendben kerülnek a tanulók rögzítésre.

A jelentkezési határidő 2022. szeptember 19. hétfő

A Comeniusban tanuló fiatalok a fenti határidőig elsőbbséget élveznek :-)

A csoporthoz csatlakozni október 1. után nem lehet, csak igazgatói engedéllyel.

Örömmel várjuk a tanulni vágyó fiatalok jelentkezését!

< 2022 December >