Fair play kupa / Fair play cup 2024

A Fair play kupán gimis csapaunk 3 meccsből 2-őt megnyert, így csoport másodikként tovább jutva játszhatott a bronzéremért. És nyert :-)! / In the Fair play cup, our high school team won 2 out of 3 games, so it was able to play for the bronze medal as the second in the group. And he won :-)!

Gratulálunk Szőnyi Barnabás, Kő Barna, Németh Zsombor, Markó Gellért, Posta Ábel, Sajti Levente, Németh Aurél, Réthi András, Loósz Benedek és Szávay Balázs alkotta csapatnak, valamint Peringer Orsolya és Pálfi Ádám felkészítő és kísérő tanároknak! / Congratulations to the team made up of Barnabás Szőnyi, Barna Kő, Zsombor Németh, Markó Gellert, Ábel Posta, Levente Sajti, Aurél Németh, András Réthi, Benedek Loósz and Balázs Szávay and to the preparatory as well as Orsolya Peringer and Ádám Pálfi to the preparatory and accompanying teachers!

comenius_gimnazium_angolmagyar_kettannylevu_szekesfehervar_fairplay
comenius_gimnazium_angolmagyar_kettannylevu_szekesfehervar_fairplay2