Vadvizi kalandok / White water adventures

Iskolánk idei rafting táborában Ausztria vadregényes vidékeire látogattunk el. / In our school's rafting camp this year, we visited the wild romantic regions of Austria.

Hatalmas kalandnak bizonyult az evezés a Salza folyón, a bátrabbak meg is mártóztak a frissítő türkizkék vízben.

A Mendlingtal élménybirodalomban bejártuk fahidakon Közép-Európa egyetlen, még ma is működő rönkúsztatóját.

Ellátogattunk a Wasserlochklamm vízesésbirodalomba, mely egy lélegzetelállító szurdokban található és bizony a feljutáshoz minden erőnkre szükség volt.

Még hógolyózni is lehetőségünk akadt a Hochkar lankáink, és a kellemesen fárasztó nap után bizony jól esett a helyi specialitásokból készült vacsora.

Folytatás következik… /

Rowing on the Salza River turned out to be a huge adventure, the braver ones even took a dip in the refreshing turquoise water.

We walked along a 3 km trail over wooden bridges in the last functioning log driving centre in Central Europe, located in the Mendling valley.

We visited the Wasserlochklamm waterfall kingdom, which is located in a breathtaking gorge, and it certainly took all our strength to climb up to the top.

We even had the opportunity to have a snowball fight on the slopes of the Hochkar, and after the pleasantly tiring day, the dinner made of local specialties tasted really nice..

To be continued…

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting
Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting2

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting3

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting4

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting5

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting6

Comenius_gimnaziu,_kettannyelvu_rafting7

Comenius_gimnazium_kettannyelvu_rafting

Vizsgák 2024.

Az osztályozó, javító- és különbözeti vizsga időpontja:

2024. augusztus 26-27. hétfő - kedd

10:00 óra

A részletekről minden érintettet e-mailben és a Microsoft Teamsen is értesítünk.

Konzultáció: 2024. augusztus 21. (szerda) 10.00

< 2024 Július >