Ballagás / Graduation

Ballagás  / Graduation

2023. május 6-án szombaton gyönyörű időben búcsuztattuk el a végzős tanulóinkat. / On Saturday, May 6, 2023, we said goodbye to our graduating students in beautiful weather.

A búcsú nagyon meghatóra sikerült, a beszédek, a 11. évfolyam és a színjátszókör meglepetése könnyeket csalt a diákok, pedagógusok és szülők szemébe.
Iskolánk diákzenekara, a Waitngroom (Gustafson Maya Anna 12. és Paulikovics Milán 11. évfolyamos tanuló) előadása után a környezetbarát lufik elengedésével szimbolikusan is elhagyták az iskolát végzőseink. /

The farewell was very moving, the speeches, the surprise of the 11th grade and the theater circle brought tears to the eyes of the students, teachers and parents. After the performance by our school's student band, Waitngroom (Gustafson Maya Anna 12th and Milán Paulikovics 11th grade students), our graduates symbolically left the school by releasing environmentally friendly balloons.

Hiányozni fogtok! Szeretettl várunk vissza Benneteket! / I will miss you! We look forward to welcoming you back!

Ballagóink / our graduates:

osztályfőnökök / class teachers: Kiss Ildikó, Lémon Roland és Witzl Balázs

érettségizők / high school graduates:

• Balogh Bence
  • Baracsi Dorina