Földön, vízen, levegőben Bovecben, Szlovéniában.

Idén is nagy sikert aratott iskolánk vadvízi tábora. 8-11. évfolyamos diákjaink földön, vízen, levegőben is bizonyíthatták bátorságukat és kitartásukat Bovecben, Szlovéniában.

A csapat hamar összekovácsolódott, hiszen már az első napon egy hajóban eveztünk a vadregényes Soca folyón. A Júliai-Alpok karsztfennsíkjait, lélegzetelállító vízeséseit csodálva az isonsói csaták helyszínén észre sem vettük a burkolt földrajz és történelem órákat. Másnap az egekbe emelkedtünk az adrenalin szintünkkel egyetemben, hiszen egy drótkötélen lógva csúsztunk át 200 méter magasban az egyik hegyvonulattól a másikig. A látvány és az élmény lenyűgöző volt. Végül a Susec kanyon természetes csúszdaparkjában várt ránk az utolsó megmérettetés, ugrálások és nagy csobbanások közepette.

A gyerekek a hazaúton megörvendeztettek bennünket a visszajelzéseikkel:

"Nagyon élveztem a tábort, mert minden napra volt egy izgalmas program"

"Nagyon élveztem ezt az utazást.Jó volt a társaság, csak gyorsan elment ez a pár nap. Jövőre is biztosan fogok jönni."

"Szerintem nagyon jó volt, jó, hogy van erre lehetőség. Nagyon tetszett, jók voltak a programok és a csapat is."

"Nagyon tetszett, élveztem. Jó volt a társaság és boldog vagyok, hogy kipróbálhattam a raftingot"

"Tökéletes volt ez a pár nap. Mindenhez csak pozitív dolog kapcsolható"

"Nagyon jó volt. Nem volt dolog, amit kifogásolni lehetett volna és egy felejthetetlen élmény volt"

"Nagyon jó volt. Kár, hogy ilyen rövid volt, mert ez a példa a jó táborokra"

"Nagyon örülnék, ha jövőre is lenne rafting, biztos vagyok benne, hogy minél több embert megpróbálok rávenni, hogy ők is átélhessék azt, amiben nekem volt részem."

Dorner Szilvia és Kovács Szabolcs
testnevelők

Felvételi

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók

felvételi jegyzéke

23. hét (2018. május 4 - 8.)

Étkezési térítési díjak 2018. február 05-től: