„Day at the Comuseum” angol nyelvi verseny

Ismét nagy sikerrel zárult a már 2. alkalommal megrendezett „Day at the Comuseum” angol nyelvi versenyünk.

A B2 angol nyelvtudást igénylő szabaduló játék során izgalmas, a szokásostól eltérő feladatok megoldásával kellett a versenyzőknek kijutni a „múzeum” termeiből.

A verseny résztvevői a tavalyi győztes Tóparti Gimnázium, a Balatonalmádi Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium, a Ciszterci Szent István Gimnázium, az I. István Szakgimnázium és a Comenius Gimnázium tesztcsapata voltak.

A versenyzők a magas szintű angol nyelvtudáson kívül leleményességről, kreativitásról, problémamegoldó képességről és kiváló csapatszellemről tettek tanúbizonyságot a projektmunkában.

A győztes a Balatonalmádi Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium csapata lett, ők sportutalványokkal térhettek haza.

A verseny nem mindennapi élményekkel zárult, nemcsak a versenyzőknek, hanem a kísérőknek és a szervezőknek is.

Felvételi

A középiskolai felvételi eljárásban intézményünkbe jelentekezett tanulók

felvételi jegyzéke

18. hét (2018. április 30. - május 04.)

Étkezési térítési díjak 2018. február 05-től: